Ośrodek Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy w Górce Klasztornej - Strona Główna

Strona w trakcie aktualizacji. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 661406058. Lub mailowo gorkaklasztornagmail.com. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Celem katechez jest wzajemne poznanie się,uświadomienie istoty małżeństwa w świetle nauczania Kościoła Katolickiego i zapoznanie się z liturgią Sakramentu Małżeństwa. Domy Rekolekcyjne dla Rodzin. Misjonarzy Św. Rodziny. Ośrodek Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy w Górce Klasztornej.

OVERVIEW

The domain gorkaklasztornamsf.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have traversed zero pages within the website gorkaklasztornamsf.pl and found eleven websites associating themselves with gorkaklasztornamsf.pl.

GORKAKLASZTORNAMSF.PL TRAFFIC

The domain gorkaklasztornamsf.pl is seeing a variation quantities of traffic in the past the year.
Traffic for gorkaklasztornamsf.pl

Traffic ranking (by month) for gorkaklasztornamsf.pl

Traffic ranking by day of the week for gorkaklasztornamsf.pl

LINKS TO WEBSITE

Autoryzowana strona Pokutnika Brata Bogumiła Mariana Adamczyka Autoryzowana strona Brata Bogumiła

Loteria z Pustelni dla młodych. Loteria z Pustelni dla starszych. WIELKI POST 2018 NAUKA NIEPODLEGŁOŚCI. Głos Przyjaciół i czytelników Brata. Głos Przyjaciół i czytelników Brata. PODNIEŚ RĘKĘ BOŻE DZIECIĘ, BŁOGOSŁAW OJCZYZNĘ MIŁĄ! Brat Bo.

Sanktuarium Maryjne w Górce Klasztornej - Sanktuarium

wielkopolskim to najstarsze w Polsce Sanktuarium Maryjne. Matka Boża objawiła się w tym miejscu pasterzowi w roku 1079. Dzisiaj miejsce to jest znane z Cudownego Obrazu Matki Bożej Góreckiej oraz studzienki, w której woda z chwilą ukazania się Maryi nabrała cudownych właściwości. Opiekunami tego miejsca są od 1923 roku Misjonarze Świętej Rodziny. LISTA NA REKOLECJE Z KURSEM PRZEDMAŁŻEŃSKIM 27-29.

Referat misyjny Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny

Referat Misyjny Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. MSZE ŚWIĘTE W REFERACIE MISYJNYM. Chcesz zostać misjonarzem i wyjechać na krańce świata głosić Ewangelię? Jako Misjonarze św. Rodziny, zainspirowani przez naszego Założyciela, podejmujemy się opieki duszpasterskiej nad rodzinami. Rodzina chrześcijańska jest domowym Kościołem. Dowiedz się więcej o tym, co robią Misjonarze Świętej Rodziny w Polsce. Przekazywane nam na różne sposoby.

Misjonarze Świętej Rodziny

w miejscowości Grave w Holandii. Założył je francuski kapłan, Sługa Boży - ks. ZGROMADZENIE MISJONARZY ŚWIĘTEJ RODZINY TO WSPÓLNOTA LUDZI PRACUJĄCYCH W SŁUŻBIE ZBAWIENIA LUDZKOŚCI. WYKONUJEMY POSŁUGĘ TAM, GDZIE DOBRA NOWINA NIE ZOSTAŁA JESZCZE DOSTATECZNIE OGŁOSZONA. W NASZYCH CENTRACH REKOLEKCYJNYCH MISJA KRÓLESTWA BOŻEGO JEST REALIZOWANA NA CO DZIEŃ.

WHAT DOES GORKAKLASZTORNAMSF.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gorkaklasztornamsf.pl Mobile Screenshot of gorkaklasztornamsf.pl Tablet Screenshot of gorkaklasztornamsf.pl

GORKAKLASZTORNAMSF.PL SERVER

We diagnosed that a single page on gorkaklasztornamsf.pl took one thousand one hundred and twelve milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so therefore I consider gorkaklasztornamsf.pl not secure.
87.98.239.3

We observed that this domain is utilizing the Apache server.

Ośrodek Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy w Górce Klasztornej - Strona Główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the web site, "Rezerwacji można dokonywać pod nr tel." I observed that the web page also said " Celem katechez jest wzajemne poznanie się,uświadomienie istoty małżeństwa w świetle nauczania Kościoła Katolickiego i zapoznanie się z liturgią Sakramentu Małżeństwa." They also stated " Ośrodek Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy w Górce Klasztornej."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Косівська міська рада Неофіційний сайт Косівської міської ради VI демократичного скликання

Неофіційний сайт Косівської міської ради VI демократичного скликання. Понеділок, 13 липня, 2015. Косівська міська рада звертається до всіх громадян, які користуються земельними ділянками на території м. Косова, терміново сплатити земельний податок за 2015 рік. Для сплати земельного податку звертатися у Косівську міську раду. Понеділок, 6 липня, 2015.

Coming Of Age

I dunno what to say or how to behave.

Каталог сайтів Косівщини

Каталог сайтів Косівського району Івано-Франківської області. Це безкоштовний каталог веб-ресурсів, що мають відношення до міста Косова та населених пунктів Косівського району Івано-Франківської області. Перегляньте цікаві сайти в каталозі. А якщо ви веб-майстер добавте свій сайт. Коли нарешті матимемо добротні автошляхи? На Івано-Франківщині СБУ затримала інспектора ДАІ на хабарі у 8,5 тисяч гривень. Що робити, коли шумлять сусіди? .